tel. 775 251 858

www.nbstudio.czMasáže

Masáže

Masáže

Nejpříjemnější prostředek k obnovení sil i načerpání nové energie.

Nabízíme klasické sportovní a rekondiční masáže.

Klasická masáž

Klasická masáž je jedním z nejstarších léčebných postupů. Používá masážních hmatů a tlaků ke zmírnění bolesti a potíží nebo slouží jen k navození příjemně uvolněného stavu tak vzácného v dnešní uspěchané době.

Tento způsob života je často známou příčinou bolesti zad a hlavy, ztuhlosti pohybového aparátu, nervozity a nespavosti. Masáž přirozenou cestou řeší příčiny těchto potíží bez dalšího zatěžování organismu.

Co je cílem masáže?

Cílem masáže je uvolnění ztuhlého svalstva a odstranění bolesti z toho pocházející, zlepšení prokrvení pokožky, odbourání toxických a únavových látek z těla, zlepšení imunitního systému a zlepšení mízního a krevního oběhu.

Způsob provedení

Při masáži se používají masážní oleje, které jsou ideálním nosičem účinných látek a vitamínů. Používáme kvalitní přípravky z Aromaterapie Karel Hádek.

Délka provedení záleží na vašich požadavcích a problémech.

Doporučuje se:

Před a po masáži zvýšit příjem tekutin, které napomáhají při odplavování toxických a odpadních látek. Po masáži neprovádět žádnou namáhavou činnost ani sport.

Masáž horkými kameny (HOT STONES I)

Masáž lávovými kameny je exkluzivní terapií, která spojuje teplo sálající z přírodních kamenů a speciální masážní techniky do nezapomenutelného zážitku.

Lávové kameny jsou zahřívány ve vodní lázni a jejich hladkým povrchem je za pomoci aromatických olejů masírováno celé tělo. Pomáhají odstraňovat blokace na důležitých bodech (meridiánech) a rozproudit tok energie v těle.

Masáž lávovými kameny má vysoký terapeutický a relaxační účinek. Stimuleje krevní oběh a lymfatický systém, hluboce relaxuje a harmonizuje, prohřívá celé tělo a pomáhá detoxikaci organismu.

Tělo se opravdu dokonale uvolní, mysl se zbaví stresu a napětí a klient se cítí jako znovuzrozený.

Antistresová indická masáž hlavy

Indická masáž hlavy je starověká ajurvédská technika, která harmonizuje tělo i duši.

Účinně zbavuje stresu, napětí a odstraňuje migrény. Okysličuje mozek, zlepšuje koncentraci, pomáhá proti depresím a úzkostným stavům. Výrazně vylepšuje stav pokožky hlavy, vlasy jsou po pravidelné masáži hustší, lesklejší a celkově kvalitnější.

Masáže

Masáž 30 minut

Klasická relaxační a kondiční masáž, Havajská masáž LOMI-LOMI, Baňkování

150 Kč
Masáž 60 minut

Klasická relaxační a kondiční masáž, Havajská masáž LOMI-LOMI, Baňkování

300 Kč
Masáž lávovými kameny 1 hodina

400 Kč
Masáž lávovými kameny 1,5 hodiny

600 Kč
Medová masáž

200 Kč
Indická masáž hlavy

200 Kč
Reflexní masáž chodidel

200 Kč
Klasická masáž

permanentka 5 ošetření + 1 zdarma

1500 Kč

NB Studio
Křížkovského 659/23
674 01 Třebíč

Copyright © 2006 - 2019
Vyrobilo Vergilio, s.r.o.