tel. 775 251 858

www.nbstudio.czAirbrush opalování

Airbrush opalování


Kvalitní, rychlé a bezpečné opálení

Zdravé opálení bez slunce - revoluční systém v opalování
  • Maximální efekt během 10 minut

Co je to nástřikové opalování?

Opálení nástřikem je novinkou v oblasti opalování. Stačí jedna návštěva a za 10 minut je Vaše opálení jako od moře. Na rozdíl od opalování na slunci či v soláriu je nástřikové opalování mnohem šetrnější k pokožce.

Výhody opálení nástřikem

Rychlost: Hodiny strávené na rozpáleném sluníčku jsou zapomenuty. Nyní vám stačí jediná aplikace nástřikového opálení a vaše pokožka bude nádherně hnědá už za 10 minut.

Krása a Kvalita

Nástřiková látka, DHA lotio, splňuje nejvyšší možná kritéria kvality. Naše DHA bylo atestováno SZÚ ČR, schváleno EU a certifikováno v USA.

Bezpečnost

Krásné opálení bez škodlivých vlivů UVA a UVB paprsků - to je nástřikové opalování. Zapomeňte na nezdravé opalování na slunci a solária.

Nástřikové opalování je novinkou v oblasti opalování. Všude, kam tato novinka přišla, vzbudila velký zájem. V USA je metoda airbrush opalování - nástřikové opalování úspěšně používána již několik let. Stejně tak i u nás stále více lidí vítá možnost krásného opálení bez vlivu UVA a UVB paprsků. Stačí jedna aplikace a během 10 minut získáte krásné a přirozeně hnědé opálení, jako od moře.

Opálení nástřikem je nejšetrnější způsob opálení. Pigmentuje pouze horní vrstvu pokožky. Opálení vám vydrží dle typu pleti a péče o pokožku 7 - 12 dní.

Před aplikací...

Před aplikací je vhodné si dělat peeling, tedy očistit pokožku. Stačí když například den před návštěvou našeho studia použijete při sprchování houbičku, případně žínku. Důležité je nepoužívat žádné přípravky na zvlhčení pleti, tedy žádné krémy ani mléka, neboť by se tím vytvořil ochranný filtr. Stejně tak nepoužívejte žádné deodoranty ani make-up. Pokožka by měla být skutečně čistá. Pro aplikaci si oblečte volný oděv a vezměte tmavé spodní prádlo, případně plavky. V našem studiu je k dispozici samozřejmě sprcha, takže pokud jdete například z práce, můžete vše provést u nás. Komfort pro zákazníka je pro nás velmi důležitý. Aplikace probíhá ve speciální odvětrané kabince za pomoci airbrush pistole. Aplikace trvá cca 10 minut. Již při ní uvidíte přírodně vypadající opálení.

Po aplikaci...

Po aplikaci je potřeba, aby lotio kompletně zaschlo - v příjemném prostředí našeho studia Vám ale i tato chvilka uteče rychle. Oblečte si raději volný oděv. Dalších 5 - 8 hodin kůži nenamáčejte, není vhodné ani cvičit, neboť kůže by se neměla potit - lotio by se při pocení dostávalo pryč z pokožky. Po 5 - 8 hodinách se osprchujte, smyjete účinnou látku a zůstává Vaše krásné opálení. Po osprchování použijte zvlhčovací přípravek - máme v nabídce kvalitní krémy určené pro péči o pokožku po aplikaci. Je vhodné vynechat dlouhé koupele, saunu, peeling, drhnutí pokožky ručníkem apod., tedy všechny činnosti, které vysušují pokožku. Ta se totiž při vysušování rychleji loupe a s tím i Vaše opálení. Naopak častěji používejte zvlhčující přípravky. Nástřikové opalování je skutečně novinka a je nutné si uvědomit, že pracuje s pokožkou, tedy s velmi citlivou částí našeho těla. Je vždy důležité při první návštěvě vše zkonzultovat s naším pracovníkem. Velkou roli při dosažení krásného opálení můžou hrát i hormony, léky, ale i stres apod.

Při aplikaci jsme se dosud nesetkali s žádnými alergickými reakcemi. Pokud by někdo přeci jen měl strach z alergické reakce, je možné provést lokální test na malé ploše pokožky. Klient je samozřejmě dotazován, zda netrpí alergiemi či kožními nemocemi. Slečen a žen se ptáme zda nejsou těhotné. Pokud ano, vždy doporučíme konzultaci s lékařem. Aplikace není doporučována v těchto případech: ženy během své periody; lidé pociťující období přechodu (např. silné návaly horka); lidé silně nervózní a ve stresu; při nadměrném pocení; při čerstvých jizvách a samozřejmě při nemoci.

Airbrush opalování

Aplikace na celé tělo

400 Kč
Aplikace na horní část těla

250 Kč
Aplikace dolní část těla

250 Kč

NB Studio
Křížkovského 659/23
674 01 Třebíč

Copyright © 2006 - 2023
Vyrobilo Vergilio, s.r.o.