tel. 775 251 858

Vítejte na stránkách NB STUDIA, v centru služeb pod jednou střechou.

Jsme dámské wellness fitness studio, které bylo založeno v roce 2006 jako první svého druhu na Vysočině.NB studio se především zaměřuje na dámské fitness, výživové poradenství a zdravý životní styl. Jako doplňující služby vám nabízíme komplexní péči o vaši pleť a postavu. Pomůžeme vám tak rádi nejen s tvarováním problémových partií či redukcí nadbytečných kil, ale posílíme i vaši kondici a poradíme v oblasti stravování.

Významným charakterem NB studia je rovněž neustálý rozvoj poskytovaných služeb podle posledních trendů a přání naší klientely. Celý NB tým se pravidelně vzdělává ve svém oboru a všichni používáme vysoce profesionální přístroje.

Všem našim klientkám i klientům nabízíme příjemný relax, individuální přístup a dostupné ceny pro všechny. Vedle široké škály nabízených služeb u nás najdete i doplňkový prodej produktů vztahujících se ke zdravému životnímu stylu a prodej biopotravin.

Věříme, že návštěva NB studia se stane vaší každodenní radostí. Vaše maximální spokojenost je naším hlavním cílem. Nově se na vás těšíme na ulici Křížkovského v celkově zrekonstruovaných prostorách a jsme tu pro VÁS!!!

Novinky a zprávy
26. října

ZAVŘENO!!!

NBnewsletter

Zaregistrujte se do našeho newsletteru a my Vás budeme informovat o novinkách a akcích v NB STUDIU.

E-mailově zpravodaj posíláme maximálně jednou měsíčně a můžete se z něj kdykoli odhlásit.NB Studio
Křížkovského 659/23
674 01 Třebíč

Copyright © 2006 - 2019
Vyrobilo Vergilio, s.r.o.