tel. 775 251 858

VÍTÁ VÁS NB STUDIO - dámské fitness.

Jsme dámské fitness studio, které bylo založeno v roce 2006 jako první svého druhu na Vysočině. V té době jsme poskytovali ženám komplexní péči o pleť a postavu včetně přístrojového formování. Nyní se však NB studio zaměřuje především na dámské fitness a výživové poradenství.

Rádi vám tak pomůžeme s tvarováním problémových partií či redukcí nadbytečných kil, posílíme vaši kondici a poradíme v oblasti stravování. Nabídka služeb je široká a vždy najdeme tu nejlepší variantu pro vás. Vycházíme z mnohaleté praxe a zkušeností, a tak všem našim klientkám můžeme nabídnout individuální přístup.

Významným charakterem NB studia je rovněž neustálý rozvoj poskytovaných služeb podle posledních trendů a přání naší klientely a celý NB tým se pravidelně vzdělává ve svém oboru.

Vedle široké škály nabízených služeb u nás najdete i doplňkový prodej produktů vztahujících se ke zdravému životnímu stylu a sportovních doplňků.

Věříme, že návštěva NB studia se stane vaší každodenní radostí a že to tu budete mít rádi stejně jako my. Vaše maximální spokojenost je naším hlavním cílem.

Novinky a zprávy
24. dubna
Platný od 25.5.2020

NBnewsletter

Zaregistrujte se do našeho newsletteru a my Vás budeme informovat o novinkách a akcích v NB STUDIU.

E-mailově zpravodaj posíláme maximálně jednou měsíčně a můžete se z něj kdykoli odhlásit.NB Studio
Křížkovského 659/23
674 01 Třebíč

Copyright © 2006 - 2020
Vyrobilo Vergilio, s.r.o.