tel. 775 251 858

www.nbstudio.czVacushape

Vacushape

Podtlakový pohybový systém

 • Moderní přístroj, který umožňuje cílené spalování tuku na problémových partiích bez větší námahy, působí proti pomerančové kůži
 • Člověk se zde pohybuje slabou intenzitou na chodícím pásu v podtlakové kabině a problematické partie se při tom nacházejí v podtlaku, to zajistí lepší prokrvení nepotních oblastí tuků na podbříšku, hýždích a stehnech
 • Zdravá alternativa liposukce
 • Viditelný úspěch již po 10 aplikacích

Co se děje ve VacuShape?

Trénink ve VacuShape probíhá chůzí na běžeckém pásu po dobu 30 minut, problémové partie se při tom nachází v podtlakové kabině. Střídavým podtlakem je krev nasávána do kapilár v podkoží, kde působí jako přípravné médium a odvádí tuk z tukových buněk ke svalům, neboť jedině tam je možno tuk spálit. V průběhu aplikace je monitorována tepová frekvence, tak aby se jednalo po celou dobu o aerobní cvičení, kdy je spotřeba energie hrazena z 80 % tuky a pouhých 20 % tvoří cukry.

Podtlakem je aktivován nejenom metabolismus tuků, ale i lymfatický systém, který zajišťuje lepší odvádění metabolických zplodin. Silné prokrvení pokožky a lepší zásobování kyslíkem, vitamíny, minerálními látkami a enzymy pozitivně působí proti pomerančové kůži. Pleť je při pravidelné aplikaci hladší a jemnější.

Doporučení pro maximální výsledky

 • Nárazová terapie znamená minimálně 20 aplikací 3x týdně po dobu 6 týdnů pro maximální nastartování látkové přeměny. Výsledky jsou viditelné již po 10 aplikacích (dochází k vyhlazení kůže, pokud hned nedojde k váhovým a centimetrovým úbytkům).
 • Cvičení trvá pouze 30 minut, ale je to dostačující. V běžné atmosféře dochází při cvičení ke spalování tuků ve svalech po 20-30 minutách. Ve VacuShape se tato doba zkrátí až o třetinu.
 • Díky studii MUDR. Hostýna, který klinicky testoval VacuShape, se doporučuje 10-ti minutové zahřátí organismu před samotnou aplikací (rotoped, běžecký pás, BodyRoll, solárium atd.). Klientka potom využije maximálně čas a dochází ke spalování tuků od první minuty. V případě studeného startu se tak děje až od 6-10. minuty.
 • Během aplikace striktně dbejte na dodržování optimální tepové frekvence (OTF), neboť při této tepové frekvenci jsou energetické potřeby organismu kryty z 80% tuky a jen z 20% cukry, což je důležité pro maximální výsledky.
  Vzorec pro výpočet OTF=0,65 x (220 - věk klientky).
 • Pro maximální výsledky můžeme z vlastních zkušeností doporučit využívání programů se střídavým podtlakem P2 a P3. Programy skonstantním podtlakem nemají zase takovou účinost jako podtlak střídavý.
 • Před aplikací jíst uhlovodany (rýže, brambory, těstoviny nebo müsli). Po aplikaci bílkoviny (ryby, maso, drůbež nebo tofu např se zeleninou).
 • Dodržovat pravidelný pitný režim - cca 3-4 litry tekutin za den.
 • Není třeba začínat s dietou. Jestliže bude klientka dodržovat výše zmíněná doporučení, bude mít její tělo dostatečné rezervy energie a tak se spalování tuků dostane do vyšších obrátek.
 • Doporučuje se klientkám nechodit po aplikaci do solária, sauny a necvičit takové druhy sportů, které extrémně zatěžují svaly nohou.
 • Do přístroje se klienta oblékne do volných tepláků nebo šortek. Na nohy lehké sportovní boty s hladkou podrážkou.
 • Pro maximální účinek naneste před aplikací krém na celulitidu.

Dámské fitness

Jednorázový vstup

Cardio zóna Kettler, Power Plate, Body Roll, Trenažér AMT, TRISLIM, Spoteee

65 Kč
Permanentka na 10 vstupů

600 Kč
Permanentka na 20 vstupů

1100 Kč
Kruhový trénink

80 Kč
Permanentka na kruhový trénink

10 vstupů

750 Kč
Neomezený vstup na 1 měsíc

Active nápoj ZDARMA, vztahuje se na všechna cvičení včetně tréninků

900 Kč
Půlroční neomezená permanentka

neomezený vstup na všechna cvičení včetně tréninků, 1x analýza těla na IN BODY, Active nápoje během cvičení, sleva na solárium 30%

4500 Kč
Osobní tréninky

1x měření na IN BODY včetně konzultace, 10x trénink, platnost 2 měsíce

2500 Kč
Vacushape

jednorázový vstup

120 Kč
Vacushape - permanentka 10 vstupů

1100 Kč
Vacushape - permanentka 20 vstupů

1900 Kč
Vedený trénink v délce 30 minut-jednorázový vstup

Fiveriders, Power Plate

150 Kč
Vedený trénink v délce 30 minut - permanentka 10 vstupů

Fiveriders, Power Plate

1400 Kč
Platnost permanentek!!!

Všechny vstupové permanentky mají platnost 6 měsíců, pokud není uvedeno jinak.

0 Kč
Rušení rezervací!!!

Ranní a dopolední časy nejpozději večer před daným dnem, odpolední časy nejpozdějí do 11 hodin. Jinak je rezervace účtována dle platného ceníku. Děkujeme za pochopení.

0 Kč

NB Studio
Křížkovského 659/23
674 01 Třebíč

Copyright © 2006 - 2019
Vyrobilo Vergilio, s.r.o.